Tamsalu tõusis korvpalli esiliigas esikolmikusse

Raiko Orumaa (palliga).
Raiko Orumaa (palliga). Foto: Ain Liiva

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste esiliigas võttis Tamsalu Los Toros / Karud reedel oma kodusaalis vastu Kohila SK / Webware, kes alistati rohkearvulise pealtvaatajaskonna ees 77:63.

Tasavägise esimese poolaja järel, mis lõppes väljakuperemeeste 34:31 eduseisul, tehti seitsme palluriga kohtumisele saabunud vastastega vahe sisse teise poolaja alguses. Enne otsustavat neljandikku juhtis Lääne-Virumaa korvpalli esindusvõistkond 60:41.

Turniiritabelis kolmandale kohale tõusnud Los Toros / Karud tiimi resultatiivsematena tõid Roman Konontšuk 20, Tõnis Peil 19 ja Raiko Orumaa 16 punkti. Viimane sai hakkama harvanähtava kolmikduubliga, sest hankis lisaks 19 lauapalli ja jagas kaaslastele 11 korviga lõppenud söötu.

Tamsalu meeskonnal on nüüd tabelis 21 mängust 13 võitu. Kaks paremat on Betoonimeister / Tskk / SK Nord 18 (20 mängust) ja Eesti Maaülikool / Limitex autoklaasid 17 (21) võiduga.

Põhiturniiri viimase mängu peavad tamsalulased 23. märtsil võõrsil, kus vastu astub SK Torma Sport / Kuremaa Spordikool.