Klaveriloomad esinevad Jõhvis

Klaveriloomad esinevad Jõhvis.

FOTO: Klaveriloomad

Klaveriloomad annavad 18. aprillil kell 12 Jõhvi kontserdimajas toreda kogu pere kontsertetenduse “Klaveriloomad. Elu muusikas”, mille nimiosas on Jekaterina Martšenko Sillamäelt (juhendaja Inna Anikina Sillamäe muusikakoolist).

Klaveriloomad on rõõmsameelsed tegelased, kes elavad klaveri sees ning väikeste ja suurte inimeste fantaasiates. Nad ilmutavad end muusikas, joonistustes, jutustustes, raamatutes ja nootides ning elustuvad kontsertidel, kus on neid nii silmaga näha kui ka kõrvaga kuulda.

Eesti vabariigi 100. aastapäeva tähistavad klaveriloomad vaatemänguliste kogu pere kontsertetendustega, kutsudes nii lapsi kui ka suuri rändama muusika ja kunsti maailma.

Klaveriloomade loo kallist kodust, muusikast ning igaühe väärtuslikkusest räägivad muusika, efektsete liikumatute ja liikuvate piltide ning tabavate jutustustega näitleja Margus Tabor, kunstnik Kerstin Hallik, muusikud Peeter Rebane, Mihkel Mälgand, Kristjan Priks ja Katri Rebane. Kontserdi on lavastanud Aare Toikka, helilooja on Katri Rebane. “Klaveriloomad. Elu muusikas” on EV 100 muusikasündmuste konkursi võidutöö.

Tagasi üles
Back