Tamsalu kossumeeste hooaeg lõppes kodusaalis

Äärmiselt ühtlasi tasemega Eesti esiliiga meistrivõistluste tänavune hooaeg sai Tamsalu korvpallimeeskonna jaoks läbi. Tublisti kaitses pingutanud vastastest püüab läbi murda Aron Kuusik (palliga). Foto: Ain Liiva

Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigas selgus täna kolmas poolfinalist. Veerandfinaalseeria otsustavas, kolmandas mängus kodusaalis mullust hõbedaklubi Tartu Kalev / Estiko meeskonda võõrustanud Tamsalus Los Toros / Karud tunnistas vastase 84:69 (poolaeg 40:33) paremust.

Sadakonna pealtvaataja ees peetud matšis kerkisid tamsalulaste resultatiivsemateks Tõnis Peil 21 ja Raiko Orumaa 13 punktiga. Tartlastest kogusid Marten Järvik 21, Artur Liiv 18, Mihkel Allorg 17 ja Silver Leppik 10 punkti.

Nelja tugevama meeskonna osalusel peetavale esiliiga finaalturniirile on lisaks Tartu Kalev / Estiko tiimile taganud koha nende mullune finaalivastane ja ühtlasi tiitlikaitsja Betoonimeister / Tskk / SK Nord ning Eesti Maaülikool / Limitex autoklaasid.

Viimase poolfinalisti selgitavad Paide Viking Window ja G4S Noorteliiga II. Enne homset otsustavat matši on selles paaris seis viigiline 1:1.