Talguhundid saavad rongipileti poole hinnaga

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Elron muudab piletimüügi paindlikumaks.
Elron muudab piletimüügi paindlikumaks. Foto: Marko Saarm / Sakala

Elron pakub talgupäeval "Teeme ära!" osalejatele poole hinnaga rongisõitu.

Talguhundi passi ja isikut tõendava dokumendi esitamisel saab poole soodsama piletihinnaga reisida 28. aprillist kuni 5. maini kõikidel Elroni liinidel, nii tava- kui ka ekspressrongides. Talguhundi sooduspileteid saab osta ainult rongist.

“Elron hindab kõrgelt talguliste panust ning pakub ka sel aastal talgutele sõitjatele soodsamat piletihinda,” ütles Elroni juhatuse esimees Olle Tischler.

“Kahtlemata on talguliste tegevus tänuväärne, puhas elukeskkond ja keskkonnasäästlik mõtteviis loob nii meile kui ka järeltulevatele põlvedele parema elukvaliteedi. Kiidame igati väärt algatust ning vaadates tagasi eelnevatesse aastatesse, saame rõõmuga tõdeda, et aasta-aastalt on talgutele sõitmiseks keskkonnasõbralikku rongi kasutatud üha enam – eelmisel aastal sõitis suisa 316 talgulist,“ lisas Olle Tischler.

"Teeme ära!" eestvedaja, Eestimaa Looduse Fondi juhatuse liige  Tarmo Tüür ütles, et soodne rongisõit aitab kaasa talgupäeva õnnestumisele. "Talgunädalal liiguvad tuhanded inimesed aktiivsemalt mööda Eestit, sõites talgutele ja tagasi koju. Kuna rongiga on talgutele väga mõnus minna, innustab poole odavam pilet kindlasti ka rohkem talgulisi kodudest välja tulema ning talgutöödele käed külge panema," lausus Tüür.

Ta lisas, et just praegu on õige aega valida talguveebist endale sobivad talgud ning panna end talgutele kirja aadressil www.teemeara.ee, samuti mõelda valmis plaan, kuidas on kõige mugavam jõuda talgutele ja pärast koju tagasi.

Piletit saab osta ainult rongidest ning korraga saab kasutada üht soodustust.

Elron toetab talgupäeva "Teeme ära!" korraldust neljandat aastat.

Talguhundi pass on "Teeme ära!" meeskonna välja antav unikaalne tunnuskiri, mis tähistab selle omaniku kaasalöömist talgupäeval Eestimaa eri paigus. Talguhundi pass võimaldab osa saada talgupäeva partnerite eripakkumistest. Juhise talguhundi passi taotlemiseks ja talgupäeva partnerite eripakkumised leiab veebilehelt www.teemeara.ee/pass.

Tagasi üles