Nelket ja Cocksi lahutab kullast kukesamm

Riihimäe Cocks võib täna kindlustada järjekordse Soome meistritiitli.
Riihimäe Cocks võib täna kindlustada järjekordse Soome meistritiitli. Foto: Riihimäe Cocks

Soome käsipallimeistrivõistluste finaalseeria avamängus koduste poolehoidjate ees üllatuskaotuse saanud Riihimäe Cocks naasis ehmatuse järel võidurajale.

Kahes järgmises kohtumises alistasid kuked, kelle abitreeneri kohustusi täidab Tapa juurtega Paavo Nelke, Helsingi Dickeni võõrsil 26:22 (poolaeg 13:10) ja seejärel kodusaalis lisaajale läinud mängus 26:25 (normaalaeg 22:22, poolaeg 14:9).

Kulla võitmiseks on vaja saavutada kolm võitu. Esimene võimalus seeria lõpetada avaneb tiitlikaitsjal Riihimäe Coksil täna õhtul.