L, 4.02.2023

Tänavune Rakvere rohenädal oli avastusretkede nägu

 
Katrin Uuspõld
Tänavune Rakvere rohenädal oli avastusretkede nägu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Silver Sepp oli rohenädalal oma purjekast lavaga Keskväljaku ökolaadal, kus esines koos kohalike lastega, kes olid meisterdanud kõlisevaid, sahisevaid, krõbisevaid pille.
Silver Sepp oli rohenädalal oma purjekast lavaga Keskväljaku ökolaadal, kus esines koos kohalike lastega, kes olid meisterdanud kõlisevaid, sahisevaid, krõbisevaid pille. Foto: Marianne Loorents

Rakveres teist korda peetud rohenädala menukamateks ja külalisrohkemateks ettevõtmisteks olid tänavu tõenäoliselt kesknädalane taimelaat Rohuaia lasteaias, laupäevane üheteistkümnel õuel avatud hoovimüük ÕU+LETT, lastele mõeldud filmiprogramm, varahommikune linnulaulu- ja öine nahkhiireretk.

Oma sihtrühm oli kõigil rohenädala sündmustel, mida jagus nädala igasse päeva, olgu selleks siis filmiprogramm, ekskursioonid jäätmejaama, veetöötlusjaama ja reoveepuhastisse või seminar kogukondadest.

Rakvere kultuurikeskuse projektijuht Katrin Põllu, kes äsja ametisse asununa rohenädala korraldamise enda ülesandeks sai, tõdes, et ettevõtmine veel otsib oma rütmi, kuid läks kahtlemata korda, sest ükski välja kuulutatud ettevõtmine sel nädalal osalejate puudusel ära ei jäänud.

Tagasi üles