Võsu rannafestivalil osalejad saavad operatiivset infot Rakvere politseijaoskonna Facebooki lehelt

Meenutus eelmise aasta Võsu rannafestivalist.

FOTO: KASPER MÄE/VIRUMAA TEATAJA

Tänasest on Rakvere politseijaoskonna Facebooki lehel kõigile avatud rubriik "Politsei info /// Võsu Rannafestival 2018", kuhu postitatakse jooksvalt operatiivset infot ning pilte ürituse ajal kaotatud ja leitud asjadest.

Rakvere politseijaoskonna juht Tarmo Tammiste sõnas, et sotsiaalmeedia kaudu vajaliku informatsiooni jagamine on kiire ja hästi toimiv lahendus, et inimesteni võimalikult operatiivselt jõuda. "Selleks et sujuks üritusele saabumine ja peo lõppedes sealt lahkumine, tuleb varuda kannatlikkust, järgida liiklusreguleerijate juhised ning kinni pidada ajutistest liikluskorraldusvahenditest," sõnas maakonna politseijuht. "Kogu politseiinfo, mis külastajatele oluline, ning ka pildid meieni jõudnud kaotatud ja leitud esemetest postitame reaalajas meie ürituse lehele."

Rannafestivali ajal on Võsul avatud politseipunkt aadressil Mere 6, kuhu korraldajad ja turvameeskond toimetavad ürituse alalt leitud esemed. Samuti on peolistel võimalik leitud esemed sinna tuua. Politseini jõudnud asjad pildistatakse üles ja fotod postitatakse reaalajas ürituse lehele. Selleks et saada pidevalt nii operatiivset infot kui ka infot politseipunkti jõudnud esemetest, tuleb vajutada ürituse lehel "osalen" ja lülitada sisse teavitused. Lehel olevate asjade tagasisaamiseks aga võtta ühendust telefonil +372 5332 3477. Võsul asuvast politseipunktist saab esemed kätte pühapäeval kella 6-ni hommikul, misjärel toimetatakse leiud Rakvere politseijaoskonda. Alates esmaspäevast, 30. juulist, jagatakse kaotatud ja leitud asjade kohta informatsiooni kontakttelefonil 322 2619 või e-postiaadressil kerli.palu@politsei.ee.

"Ürituse külastajatel palume tutvuda festivali sisekorraeeskirjaga ning veenduda, et kotis ei oleks keelatud esemeid," rõhutas Tammiste. "Peoalale soovitame kaasa võtta vaid hädavajalikud asjad ja dokumendid ning oma vara suhtes tuleb olla valvas, et see pikanäpumeestele kergesti kättesaadav ei oleks. Peole saabudes on mõistlik kokku leppida, kes on niinimetatud kaine grupijuht, kes kõik peolised hiljem turvaliselt koju toimetab. Märgake ja hoolige teistest, ning kui on kahtlus, et keegi istub rooli, kuigi ei tohiks, ärge kahelge helistamast 112 ja meile sellest teada andmast."

Tagasi üles