Mulkidele veekeskust ehitada plaaniv Aqva otsib parimat lahendust

Margus Martin
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Aqva spaa asutaja Roman Kusma plaanib Viljandi järve äärde rajada Vikerkaare krundile spaahotelli, mistõttu kuulutas ettevõte välja arhitektuurikonkursi. Siiski sõltub spaahotelli kerkimine sellest, kas linn otsustab Aqvalt ujumisteenust tellida.
Aqva spaa asutaja Roman Kusma plaanib Viljandi järve äärde rajada Vikerkaare krundile spaahotelli, mistõttu kuulutas ettevõte välja arhitektuurikonkursi. Siiski sõltub spaahotelli kerkimine sellest, kas linn otsustab Aqvalt ujumisteenust tellida. Foto: Marko Saarm

Viljandi järve äärde spaakompleksi rajada plaaniv Rakvere Aqva kuulutas parima arhitektuurilahenduse leidmiseks välja konkursi, kirjutab tänane ajaleht Sakala.

Aqva Hotels OÜ tegevjuht Roman Kusma ütles, et hoolimata konkursist loobub ettevõte spaahotelli ehitamisest, kui linn ei hakka Aqvalt ujumisteenust ostma. Selleks pole aga linn praegu hangetki välja kuulutanud, mistõttu on vara rääkida võitjatest.

Ehitusplaanidest pole loobunud ka aktsiaselts Viljandi Veekeskus ja spordiklubi Reval-Sport, kes tahavad veekeskuse rajada südalinna. Viljandi Veekeskuse nõukogu esimees Harri Juhani Aaltonen ütles, et praegu on ettevõtte omanik ehk linn avaldanud tahet tegevust jätkata ja likvideerimisotsust pole.

Aqva arhitektuurikonkursist kuulis Aaltonen enda sõnul esimest korda eile, kui Sakala ajakirjanikuga rääkis.

Loe Sakala täismahus uudist siit.

Tagasi üles