Spordiklubi Tapa näitas koduses karikamängus Kehrale koha kätte

Marten Saar viskas seitse väravat.
Marten Saar viskas seitse väravat. Foto: Vladislav Musakko

SK Tapa käsipallitiim alistas neljapäeval kodusaalis Eesti karikasarja kaheksandikfinaalis 43:19 esiliigameeskonna HC Kehra / Primend.

Seitsme minutiga spurtis kõrgliigas mängiv Tapa 7:1 juhtima. Kehralasi treeneripingilt juhendanud Janar Mägi võttis minutilise vaheaja, ent vahe ei vähenenud.

Tapalastel tabasid hästi Marek Palmsalu, Vahur Oolup ja Ivary Volkov ning tosina minuti järel oldi ees 10:2.

Poolajavaheajaks juhtis Tapa 18:8 ja ühtlases rütmis suurendati vahet teiselgi pooltunnil ning võeti kindel 43:19 võit. Võitjate poolel sai käe valgeks koguni 14 pallurit, kellest Marten Saar viskas seitse, Oolup ja Volkov panustasid mõlemad kuus väravat.

Noorte kehralaste täpseim oli 15-aastane Kristjan Luuk viie tabamusega.

Korduskohtumine peetakse 16. oktoobril Kehra spordihoones.