iDeal kampaania

Kiviõlis toimub esimest korda töö- ja karjäärimess

Töömess. 

FOTO: Arvo Meeks

Kiviõli rahvamajas toimub homme esimest korda Eesti Töötukassa töö- ja karjäärimess. Messil osalevad ettevõtted on väljas enam kui 50 tööpakkumisega.

Töötukassal on lisaks vahendada ligi 900 töökohta, mis asuvad Ida-Virumaal. Messil osalemine on kõigile tasuta. Mess on avatud kella 11–14 kõigile, kes otsivad tööd või soovivad muutust tööelus. Oodatud on ka inimesed, kes praegu käivad tööl, kuid mõtlevad õppimise või uue ameti peale.

Töötukassa pakub tasuta koolitusi nendele, kellel ei ole erialast haridust või kes on üle 50-aastased ja saavad Eesti keskmisest madalamat kuupalka. Samuti nendele, kes tervisest tulenevalt ei saa oma senist tööd jätkata. Kohapeal saab tasuta osaleda karjäärinõustamisel, arutada õppimissoove kutseõppeasutuse esindajatega, kes pakuvad täiskasvanutele ümberõppe võimalust. Välismaal töötamise asjus annab nõu EURES-i nõustaja.

Kiviõlis toimuv mess annab piirkonna elanikele hea võimaluse suhelda tööandjatega ning saada infot õppimisvõimaluste kohta. Tööandjatel on aga võimalik leida uus töötaja otse messilt.

Eesti Töötukassa korraldab Kiviõli töö- ja karjäärimessi koostöös Lüganuse vallavalitsusega.

Tagasi üles