Los Toros tõusis liidriks, Tarvas võitis avamängu

Tamsalu Los Toros/Tal Tech pole sellel hooajal veel kaotusekibedust tundnud. Reedel kirjutati neile Paides tabelisse juurde teine võit. Foto: SK Los Toros

Eesti meeste esiliiga meistrivõistlustel korvpallis kasvatas Tamsalu Los Toros/Tal Tech teises voorus võiduarvet, alistades reedel Paides sealse Viking Window. Esimese kohtumise pidanud RSK Tarvas oli samal ajal kodusaalis parem Tartu ülikool/Kuremaa SK-st.

Los Toros juhtis esimese poolaja lõpuks 51:39 ja alustas viimast veerandaega 65:54 eduseisus. Otsustaval neljandikul lubati võõrustajatel visata vaid kümme punkti, samal ajal, kui ise skooriti 26. Lõppseisuna särasid tablool külaliste 91:64 võidunumbrid.

Härgade parimaks kerkis Eric Schmalz, kes viskas 28 punkti ja hankis seitse lauapalli. Reni Alvin Kuimet lisas 20 ja Roman Konontšuk 12 punkti.

Rakvere spordihallis esiliiga hooaja esimese võistlusmängu pidanud RSK Tarvas alistas Tartu ülikool/Kuremaa SK 81:68 (38:30). Janis Vahter viskas kodumeeskonna kasuks 18, Ander Talu 16 ja Renato Lindmets 11 punkti.

Järgmises voorus võtab turniiritabeli etteotsa tõusnud Los Toros tuleval reedel kodusaalis vastu hooaega kaotusega alustanud Eesti maaülikooli. Tarvas siirdub samal ajal võõrsile mängima sarnaselt tamsalulastega täisedu kahe võiduga startinud Viimsi korvpalluritega.