R, 27.01.2023

Rakvere noorte hääl teeb end kuuldavaks paberlehes

Anu Viita-Neuhaus
Rakvere noorte hääl teeb end kuuldavaks paberlehes
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Noored, kes loovad ajalehte: (vasakult) Henry Hiiemäe, Viktoria Musakko, Meiran Viljak, Jolanda Pikerpõld, Gregor Laats, Dagny Sumin.
Noored, kes loovad ajalehte: (vasakult) Henry Hiiemäe, Viktoria Musakko, Meiran Viljak, Jolanda Pikerpõld, Gregor Laats, Dagny Sumin. Foto: Vladislav Musakko

Juba täna liigub trükikotta ajaleht Rakvere Noorte Hääl, mis toob päevavalgele tõe. Kas noored peavad lugu paberil uudistest, millel küljes trükivärvilõhn? Kas netipõlvkonna tähelepanu paelub miski, mis pole isevärki ega dramaatiline?

Hoopis muuga tulistab Rakvere Noorte Hääle avanumbri esikülg: teemaks Rakvere avatud noortekeskus, see, mis lehetegijatele endile südame külge kasvanud. Ometi seisid lehe väljaandjad ka dilemma ees: kas eelistada esiküljeuudisena noortekeskuse täisealiseks saamist ja paigutada linnapea Marko Tormi vestlusõhtu tahapoole? Või teha kõik hoopis teistmoodi?

Lehemeeskond on suur ja värvikas ning õppinud nende nädalate jooksul kokku kõlama. Suuri vaidlusi neidudele-noormeestele ei meenu. Neid pole olnudki. Rõõmu ja missioonitundega on leht valmis saanud.

Tagasi üles