Uus nädal toob muudatusi nii edela kui ka ida suuna sõiduplaanidesse

Rongide sõiduplaanid muutuvad.

FOTO: Mihkel Maripuu

Esmaspäevast, 12. novembrist on muudatusi Narva-suunaliste rongide sõiduplaanides. Remonttööd Kadrina–Tapa raudteelõigul jätkuvad ning Rakvere-reisidel kasutatakse osaliselt asendusbusse. Tallinna ja Tartu vahel ning edela suunal taastub tavapärane sõiduplaan.

"Remonttööd Tallinn-Väikse jaamas on valmis saanud ning alates eelolevast esmaspäevast, 12. novembrist on meil taas võimalik kõiki väljumisi teenindada kogu reisi ulatuses üksnes rongidega. Taastub tavapärane sõiduplaan ja kohale saab jälle kiiremini võrreldes viimaste nädalatega," rääkis Elroni müügi- ja arendusjuht Ronnie Kongo.

"Kadrina–Tapa raudteelõigu remonttööd jätkuvad, Tallinna–Rakvere liinil teenindame reisijaid endiselt Tapa ja Rakvere vahelisel lõigul asendusbussidega. Eelolevast esmaspäevast, 12. novembrist on aga muudatusi Tallinna–Narva liini sõiduplaanis. Busse sel liinil siiski kasutada vaja ei ole ning sõitjaid teenindatakse kogu reisi ulatuses rongidega," ütles Ronnie Kongo. "Samas taastub Tartu–Tallinna rongide senine sõiduplaan ning pärastlõunane Tartu–Tallinna reis hakkab taas väljuma kell 13.30."

Muudetud sõiduplaanid on leitavad Elroni kodulehelt ja peatustes olevatelt infostendidelt, tasuta rongiinfot jagatakse ööpäev läbi infotelefoni numbril 616 0245.

Tagasi üles