/nginx/o/2018/11/13/11569927t1had03.jpg)
Lõuna ringkonnaprokuratuur süüdistab Tartu linnavalitsuse endist töötajat Karmen Viikmaad 50 000 euro riisumises, kirjutab Postimees..
Väike-Maarjast pärit ning omal ajal Rakvere linnavalitsuses välissuhete spetsialistina töötanud Viikmaa oli 2011. aasta suvest 2015. aasta detsembri lõpuni Tartu linnavalitsuses maine- ja turismiteenistuse juhataja ametis.
Töölt lahkus ta seetõttu, et tema koht läks koondamisele. Pärast tema koondamist ilmnes, et ta oli esitanud paari aasta vältel linnavalitsusele fiktiivseid arveid ja pistnud nende alusel taskusse kümneid tuhandeid eurosid linnavalitsuse raha.
Semiootiku haridusega Viikmaa on ka tuntud maletaja ning tulnud nii Lääne-Virumaa kui ka Tartu meistriks ja võitnud pronksmedali Eesti malemeistrivõistlustel.