1. jalaväebrigaadi nooremseersandid tegid lastehaigla patsientide meele heaks

Nooremseersandid andsid üle 25 pehmet kaisulooma.

FOTO: 1. jalaväebrigaad

1. jalaväebrigaadi õhutõrjepataljoni nooremseersandid Armani Pogosjan, Kiur Olaf Sild ning Mike Mitt veetsid eilse hommikupooliku Tallinna lastehaigla kirurgiaosakonna mängutoas, kus tutvustasid haiglas viibivatele lastele ning nende vanematele enda teenistust ning kinkisid kaisuliblikaid.

"Ühel päeval lõunat süües märkasime, et Alma kohupiimatopsi peal olevas tekstis lubati 25 kaane eest üht kaisulooma. Vahetult enne seda pidin ma olude sunnil külastama lastehaiglas enda väikest sugulast. Kohe mõtlesin sealsete laste peale, panime plaani paika ning hakkasime tegutsema," meenutas õhutõrjepataljoni nooremseersant Armani Pogosjan.

Appi tulid Tapa toitlustuskompleksi töötajad, kes panid välja karbi, kuhu korjati kaaned kampaanias osalemiseks. Kokku saadi 375 kaant, mille sõdurid puhtaks pesid ning viieteistkümne pehme liblika vastu vahetasid.

Haigla esindajad kiitsid heaks sõdurite algatuse ning soovi haiglas viibivaid lapsi külastada ja eile saidki sõdurid lastega kokku.

"Mängutuba on koht, kus laps saab olla laps. Täna (eile – toim.) tulid siia kokku ka meie haigla suuremad patsiendid teistest osakondadest ning meditsiinipersonal. Sõltumata vanusest ja terviseseisundist, saime korraks probleemid unustada ning sõdurite eluga lähemalt tutvuda," tänas ajateenijaid kirurgiaosakonna kasvataja Piret.

"Nägime laste silmades siirast rõõmu ning huvi meie tegemiste vastu. Nendega kohtumine tegi ka meie päeva üpriski eriliseks ning meeldejäävaks," lausus nooremseersant Pogosjan ja soovis kõikidele lastele tervist ning kiiret paranemist.

Tagasi üles