Parimad said mõõgakandjaks

Aasta ettevõtte ja aasta toote tiitliga käib kaasas ka dekoratiivne mõõk. FOTO: Meelis Meilbaum

Eile õhtul toimus Rakvere linnavalitsuse valges saalis maakondlik ettevõtluse gala, mida sellises vormis peeti esimest korda. Tunnustati tublisid ettevõtjaid ja töötajaid, kuulutati välja Lääne-Virumaa aasta toode.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Aasta ettevõtluse gala sai teoks Virumaa Teataja, Lääne-Viru arenduskeskuse ja Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu (VIROL) koostöös. Korraldajate ühiseks eesmärgiks oli tunnustada just neid ettevõtjaid, kes üleriigilistel tunnustusüritustel suuremate varju jäävad, kuid kelle panus kohalikus mastaabis on märkimisväärne, kes julgevad investeerida, on uuendusmeelsed ning väärtustavad oma töötajaid.

Aasta ettevõtte tiitlile oli nomineeritud viis maakonnas tegutsevat ettevõtet: Sõmerul tegutsev Supra Mööbel, Rakvere ettevõte Raum OÜ, Palmse Mehaanikakoda, Arknal paiknev Lisako (BMF) ja Näpil ujuvkaisid valmistav Top Marine. Nomineeritute seast valis võitja välja žürii, kuhu kuulusid VIROL-i juhatuse esimees Einar Vallbaum, arenduskeskuse juhataja Heli Eigi, Arkna Mõisa tegevjuht Nele Rogenbaum, Luminori esindaja Krõõt Kilvet, Virumaa Teataja peatoimetaja kohusetäitja Eva Samolberg-Palmi, Wesenbergi klubi esindaja Aleksandr Holst ning Berit Soosaar MTÜ-st Virumaa Ettevõtlikud Naised.

27.11.2021 30.11.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto