Joonista tuleviku jõulupuu!

Joonistusvõistluse plakat.

FOTO: Tiina Kriisa

Lääne-Virumaa keskraamatukogu kuulutas välja joonistusvõistluse “Minu tuleviku Rakvere jõulupuu”.

Millist jõulupuud sooviksid lapsed Rakveres näha? Kas puu peaks olema traditsiooniline või mitte? Milline võiks üldse Rakvere tulevikus välja näha? Ja miks keegi varem pole laste arvamust küsinud?

“Neid küsimusi vaagisime novembrikuus laste- ja noorteosakonnas pikalt. Lõpuks otsustasime, et küsime parem lastelt otse. Tegelikult, laseme neil parem joonistada ...” ütles projekti eestvedaja, Lääne-Virumaa keskraamatukogu lasteosakonna raamatukoguhoidja Marion Talli.

Joonistusvõistlustel võivad osaleda kõik Lääne-Virumaa koolid ja lasteaiad. Töö tehnika valik on vaba (akvarell, guašš, pastell, gravüür, pliiats, viltpliiats, kollaaž). Pilte võib joonistada ka raamatukogus kohapeal.

Joonistusi oodatakse Lääne-Virumaa keskraamatukogu laste- ja noorteosakonda 15. jaanuarini 2019. Tööd saab tuua raamatukokku ise või saata postiga aadressil Lai 7, Rakvere 44308, märgusõna “joonistusvõistlus”. Joonistuse taha tuleb märkida lapse ees- ja perekonnanimi, vanus, joonistuse pealkiri ja täiskasvanud esindaja e-posti aadress või telefon.

Kõikidest saabunud töödest koostatakse laste- ja noorteosakonda näitus, mis avatakse 23. jaanuaril 2019. Lisaks koostatakse ka virtuaalnäitus raamatukogu kodulehele.

Täiendavat infot joonistusvõistluse kohta saab Lääne-Virumaa keskraamatukogu laste- ja noorteosakonnast, raamatukogu kodulehelt ja Facebooki lehelt või aadressil marion@lvkrk.ee.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles