E, 29.05.2023

Sotside esinumber Lääne-Virumaal on Indrek Saar

Anu Viita-Neuhaus
Facebook Twitter
Comments
Sotside esinumber maakonnas on kultuuriminister Indrek Saar.
Sotside esinumber maakonnas on kultuuriminister Indrek Saar. Foto: Elmo Riig

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) esinumber Lääne-Virumaal on piirkonna esimees kultuuriminister Indrek Saar.  

SDE piirkonna esimees Indrek Saar ütles, et sotsiaaldemokraadid on nendeks valimisteks kokku saanud väga hea nimekirja. "Selle tugevuseks on kodukandi inimesed, kellest igaühel on oma erisugune elukogemus. Nimekiri tervikuna on hea peegeldus meie maakonnast, aga tegelikult ka kogu riigist, mis on kultuuriliselt rikas ja omanäoline. Et nii jääks ja meie keel ning kultuur kestaksid ja areneksid, tuleb meil iga päev töötada seda tagava avatud ja sõbraliku ühiskonna nimel," sõnas Saar. Ta lisas: "Nimekiri kõneleb ka meie teise eesmärgi puhul iseenda eest – järgi tuleb aidata neid, kel pole elus alati libedalt läinud. Iga inimene on oluline," märkis Indrek Saar.

Nimekirja teise numbrina kandideerib Tapa vallavolikogu liige ja Tapa vallavolikogu turvalisuse komisjoni esimees Ene Augasmägi, kellel pikk töökogemus sotsiaaltöö valdkonnas.

Kolmandaks numbriks on Vinni valla abivallavanem Eerik Lumiste, kelle igapäevasteks tööülesanneteks on majandusvaldkonna juhtimine ja kureerimine, kuid kes veelgi enam on tuntust kogunud Venevere Külaseltsi eestvedajana.

Nimekirja neljas on Kelly Konetski-Ramul, noorim Rakvere linnavolikogu liige läbi aegade, hariduselt sotsiaalpedagoog ja eripedagoogika ekstern ning Rakvere linnavolikogu hariduskomisjoni liige.

Haljala piirkonda esindab nimekirja viienda numbrina Haljala vallavolikogu aseesimees ja EELK Haljala koguduse juhatuse liige Margus Punane, kuuendaks numbriks on Kadrina vallavanem Kairit Pihlak.

Nimekirja ankruks on tunnustatud inimgeograaf Garri Raagmaa, Tartu ülikooli Pärnu kolledži direktor, kes on olnud ka Tapa linnapea.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles