VIROL kutsub arengustrateegia üle arutlema 

Rakvere linnavalitsuse valges saalis ootab ees Lääne-Viru maakonna arengustrateegia arutelu.

FOTO: Meelis Meilbaum

8. jaanuaril toimub Rakveres Lääne-Viru maakonna arengustrateegia arutelu, kuhu oodatakse kõiki huvilisi. 

Maavalitsuse tegevuse lõppedes maakonna arengu suunamist ja ühtlasi uue arengustrateegia koostamist koos kohalike omavalitsustega korraldav Lääne-Virumaa Omavalitsuste Liit (VIROL) on eri töörühmadega panuse andnud ning strateegiadokumendi ja tegevuskava materjalid valmis saanud.

Et dokumendid on läbi käinud ka strateegia juhtrühma pilgu alt, siis ootabki järgnevalt ees nende avalik tutvustamine ning arutelu. "Soovime anda ülevaate sellest, miks on maakonna arengustrateegia vajalik, mida on maakonna arengustrateegia koostamisel tehtud ja milliste tulemusteni oleme jõudnud, ning saada tehtule tagasisidet," ütles VIROL-i tegevjuht Sven Hõbemägi.

Kuni kahe ja poole tunni pikkuseks kavandatud arutelu algab Rakvere linnavalitsuse valges saalis 8. jaanuaril kell 17.30. Osalemisest palutakse teada anda e-posti aadressil sven.hobemagi@virol.ee hiljemalt 7. jaanuariks. 

Lääne-Viru maakonna arengustrateegia avalikustamine toimub 7.–25. jaanuarini, mil igaüks saab esitada veel ettepanekuid. Samal perioodil alustavad strateegia menetlemist ka maakonna kohalike omavalitsuste volikogud.

Maakonna arengustrateegia materjalid on leitavad Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu kodulehel.

Tagasi üles
Back