Jalgpalli-Tarvas tõi aastalõputurniirilt paar võidukarikat

Margus Martin
Rakvere JK Tarvas jalgpallurid tõmbasid aastale joone alla, maitstes võidurõõmu EJL-i aastalõpu siseturniiril. Foto: Jana Pipar/Eesti Jalgpalli Liit

Rakvere JK Tarvas saavutas esikoha Eesti Jalgpalli Liidu korraldatud aastalõputurniiril, kus ei kaotanud esiliiga tiimide konkurentsis mitte ühtegi kohtumist.

Tallinnas toimunud kümne meeskonnaga jõuproovi finaalis olid rakverlased 2:1 paremad Keila JK-st. Jalgpalliklubi Tarvas tabamuste eest kandsid hoolt Siim Rannamäe, kes viigistas pisut enam kui kaks minutit enne matši lõppu seisu 1:1-le, ja Alari Aunapuu, kelle võiduvärav sündis hetkel, mil normaalaega jäi mängida kõigest pool minutit.

Rannamäe kerkis seitsme tabamusega ühtlasi turniiri parimaks väravakütiks.

Teel finaali mängiti 1:1 viiki Tallinna JK Legion tiimiga, alistati 2:1 Kohtla-Järve JK Järve, 3:1 Tartu JK Welco ja 4:0 Maardu Linnameeskond. Poolfinaalis mängiti samuti 4:0 üle Tallinna FC Flora U21 rivistus.

Sarnaselt esindusmeeskonnaga maitses pealinnas võidurõõmu ja tõi esikohakarika kodulinna JK Tarvas U12 vanuseklassi poiste võistkond. Mõni päev varem teenis samal turniiril fännide arvestuses võidu Lääne-Viru jalgpalli lipulaeva poolehoidjate võistkond Rakvere Pullid.