![Maksim.](http://f7.pmo.ee/J9nKUD1Wk5gZpsgGywM66CjDso8=/1442x0/filters:format(webp)/nginx/o/2019/01/03/11692559t1hb2c3.jpg)
Politsei pidas kinni 25-aastase Maksimi, keda kahtlustatakse laste vastu toime pandud seksuaalkuritegudes.
Politsei pidas kinni 25-aastase Maksimi, keda kahtlustatakse laste vastu toime pandud seksuaalkuritegudes.
Detsembris pidas politsei kinni 25-aastase Maksimi, keda kahtlustatakse alaealiste vastu toime pandud seksuaalkuritegudes. Varem niisuguste kuritegude eest karistatud mees võeti kohtu loal vahi alla.
Politseil on alust arvata, et mehe ohvrite arv võib olla praegu teadaolevast suurem. Ohvreid otsis ta peaasjalikult interneti vahendusel, seda iseäranis venekeelsetes suhtlusvõrgustikes.
Kui kellelgi on kahtlusi, et mõnel lapsel on olnud selle mehega kokkupuuteid, või on tema suhtes pretensioone, palutakse sellest teada anda häirekeskuse numbril 112, politsei telefonil 5306 9479 või meilitsi aadressil louna.lastekaitse@list.politsei.ee.