T, 30.05.2023

Lähipäevad pakuvad nii korralikku pakast kui ka plusskraade

Eva Samolberg-Palmi
Facebook Twitter
Comments
Näituse tänav Rakveres.
Näituse tänav Rakveres. Foto: MEELIS MEILBAUM/VIRUMAA TEATAJA

Lähipäevad pakuvad öösiti korralikke miinuskraade, päeviti näitab aga termomeeter kohati väheseid plusskraade.

Neljapäeva öösel on pilves ilm ja mitmel pool sajab lund. Puhub muutliku suunaga tuul 1–7 m/s. Külma on 4–9, Kagu-Eestis kuni 12 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm ja kohati sajab kerget lund. Päeva jooksul pöördub tuul edelasse ja läände, puhudes 2–8 m/s. Külma on 3–8, Kagu-Eestis kuni 12 kraadi. 

Reede öösel pilvisus tiheneb. Lund sajab peamiselt Loode- ja Põhja-Eestis ning kohati tuiskab. Edelatuul tugevneb 6–12, puhanguti 14, rannikul kuni 17 m/s. Külma on 1–7, Kagu-Eestis kuni 12 kraadi. Päeval on pilves ilm. Sajab lund ja lörtsi, Lääne-Eestis ka vihma. Puhub edelatuul 6–12, puhanguti 14, rannikul kuni 17 m/s, keskpäeva paiku tuul nõrgeneb. Saartel pöördub pärastlõunal tuul loodesse ja õhtu poole algab uus tugevnemine. Õhutemperatuur tõuseb Lääne-Eestis vahemikku 0 kuni +3 kraadi, Ida-Eestis 0 kuni –3 kraadi. 

Laupäeva öösel on vahelduv pilvisus ja kohati sajab lund. Puhub loodetuul 5–12, rannikul puhanguti 17 m/s. Õhutemperatuur on sisemaal vahemikus 0 kuni –5, saartel ja rannikul 0 kuni +3 kraadi. Päeval on vahelduv pilvisus ja kohati on lumehood. Puhub loodetuul 4–10, rannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on sisemaal vahemikus 0 kuni –5, saartel ja rannikul 0 kuni +3 kraadi.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles