Kanal 2 oli eelmisel aastal Eesti vaadatuim kommertskanal

"Naabriplika" võtted Järva-Jaanis.

FOTO: Dmitri Kotjuh Järva Teataja /

Eesti televaatajad veetsid 2018. aastal kommertskanaleid vaadates enim aega Kanal 2 seltsis. Jätkuvat vaatajate usaldust Kanal 2 vastu kinnitab fakt, et TNS EMORi tehtud teleauditooriumi mõõdikuuringu kohaselt jälgiti 11,25 protsendil kogu telerivaatamise ajast just Kanal 2 saateid.

Eesti televaataja võttis ühtemoodi hästi vastu nii vanad lemmikud kui ka uued tulijad. Sügisel oma 25 aasta juubelit tähistanud Eesti vanim eratelekanal Kanal 2 tõi juubelihooajal ekraanile rekordarvu uusi saateid, pakkudes televaatajatele nii puhast meelelahutust kui ka mõtlemapanevaid reportaaže Eesti elust selle ilus ja valus. Endiselt naelutasid vaataja teleri ette kodumaised menusarjad "Naabriplika" ja "Pilvede all", mis jõudis eelmisel aastal juba 250. episoodini.

Kvaliteetse meelelahutuse kõrval jätkas Kanal 2 ka möödunud aastal ühiskondlikult tundlike teemade kajastamist saadetega "Kodutunne" ja "Roaldi nädal". Vaatajate armastust kinnitas ka Eesti Meelelahutusauhindadel antud aasta meessaatejuhi tiitel reportaažisarja "Roaldi nädal" saatejuhile Roald Johannsonile.

Augustis sai Kanal 2 hommikuprogramm "Hommik!" värske hingamise ning saavutas juba esimestel nädalatel televaatajate seas suure populaarsuse, tuues igal argihommikul suurema osa televaatajatest just Kanal 2 lainele.

Ka alanud aastat alustab Kanal 2 uue hooga, kui juba 28. jaanuaril stardib otsesaade "Õhtu!", mida juhivad "Hommiku!" programmist vaatajate südamed võitnud Robert Rool, Piret Laos ja Jüri Butšakov.

Kanal 2 kevadprogramm tuleb samuti mitmekülgne ja värviline, kui juba märtsis naasevad uute hooaegadega televaatajate lemmikud, nagu "Naabriplika", "Kodutunne", "Tuuli aasta…", "Pilvede all" ja teised.

Julged katsetused uute saadete ning formaatide eetrisse toomiseks jätkuvad ka edaspidi. Kanal 2 eesmärk on pakkuda vaatajatele alati midagi värsket ja positiivselt üllatavat.

Tagasi üles