Rakveres tuleb korteriühistute foorum (1)

Katrin Uuspõld
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Korteriühistutete tulevikuvõimalusi käsitlev foorum tuleb kokku Rakveres.
Korteriühistutete tulevikuvõimalusi käsitlev foorum tuleb kokku Rakveres. Foto: Erik Prozes / Postimees

Eesti Korteriühistute Liit korraldab teisipäeval, 5. veebruaril Rakveres Art Hotelli  Konverentsisaalis Virumaa piirkonna foorumi.

Virumaa korteriühistud on Eesti Korteriühistute Liidu juhatuse esimehe Andres Jaadla sõnul viimastel aastatel renoveerimise aktiivsuse tasemelt Eesti kolme aktiivseima piirkonna hulgas.

Seekordsel foorumil tuleb juttu elamumajanduse riiklikest  suundumusest, KredExi uuest korteriühistute rekonstrueerimise meetmest ja selle avanemise tähtaegadest.

Jaadla märkis, et keskmine küttekulude kokkuhoid on renoveeritud majades olnud keskmiselt 40-60% ning foorumil arutletakse koos korteriühistute ja oma ala spetsialistidega kuhu edasi liikuda. "Kuuleme ka täpsemalt millised on riigi arenguplaanid ja võimalused elamuvaldkonnas lähiaastateks ning milline võiks olla linnaruumi kujundus korteriühistute ümber. Sõna saavad ehitusettevõtjad, kes on mitmeid maju Virumaal renoveerinud ning oskavad esile tuua asjaolusid millega tuleks arvestada," rääkis Jaadla. 

Arutatakse ka rõdude, maja hea sisekliima ja venilatsiooniseadmete paigaldamise ja korrashoiu ning hooldamise üle.

Kommentaarid (1)
Copy

Märksõnad

Tagasi üles