N, 2.02.2023

Lähipäevad pakuvad sulailma

Eva Samolberg-Palmi
, Virumaa Teataja peatoimetaja
Lähipäevad pakuvad sulailma
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Sulailm ja vesi tänavatel.
Sulailm ja vesi tänavatel. Foto: Mihkel Maripuu / Postimees

Vahelduseks seni päris pakaselisele talvele pakuvad lähipäevad sulailma, prognoosib ilmateenistus. 

Reede öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lund ja lörtsi. Hommikul jõuab Lääne-Eestisse uus sajuala. Puhub lõuna- ja kagutuul 5–10, saartel puhanguti kuni 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus –2 kuni +2 kraadi. Päeval on peamiselt pilves ilm. Ennelõunal sajab mitmel pool lund ja lörtsi, pärastlõunal lörtsi ja vihma. Puhub edela- ja lõunatuul 7–12, saartel ja rannikul puhanguti 15–17 m/s. Sooja tuleb 1–3 kraadi. 

Laupäeva öösel on peamiselt pilves ilm. Mitmel pool sajab lörtsi ja vihma. Puhub edela- ja lõunatuul 6–11, saartel ja rannikul puhanguti 15 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +3 kraadi. Päeval on pilves ilm. Sajab lörtsi ja vihma. Puhub lõuna ja edelatuul 6–11, saartel ja rannikul puhanguti 14–17 m/s. Sooja tuleb 1–3 kraadi. 

Pühapäeva öösel on pilves selgimistega ilm. Mitmel pool sajab lörtsi ja vihma. Puhub edela- ja lõunatuul 6–12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 17 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +3 kraadi. Päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab vihma ja lörtsi. Puhub edela- ja lõunatuul 6–12, saartel ja rannikul puhanguti kuni 17 m/s. Sooja tuleb 2–4 kraadi. 

Märksõnad
Tagasi üles