T, 30.05.2023

Politsei pidas kaks Kunda jõhkardit kinni

Toomas Herm
Facebook Twitter
Comments 1
Politsei pidas kuriteos kahtlustatavad kinni.
Politsei pidas kuriteos kahtlustatavad kinni. Foto: Elmo Riig

Eile pidasid politseinikud kuriteos kahtlustatavatena kinni 34-aastase ja 31-aastase mehe. Nende suhtes on alustatud kriminaalmenetlust karistusseadustiku paragrahvide alusel, mis käsitlevad looma suhtes lubamatu teo toimepanemist julmal viisil ja kehalist väärkohtlemist.

Eestimaa Loomakaitse Liit (ELL) jagab sotsiaalmeedias õõvastavat kirjeldust juhtumist Kundas. Väidetavalt läks seal käest korteris toimunud pidu, mille tagajärjel kaotas elu aknast välja visatud sülekoer, looma perenaine peksti aga vaeseomaks.

ELL-i postituses seisab: "Kundas elaval Kellyl ja tema emal oli pisike murumuna Stefani. Pere lemmik oli ca kuueaastane pisike pekingi paleekoer, keda pere väga armastas ja hoidis.

Teisipäeva õhtul otsustas Kelly võtta pisikese sõbra kaasa ühele koosviibimisele Kundas Kasemäe tn 13, korteris, kuhu kogunes seltskond noori ca 20+ vanuses. Pruugiti ka alkoholi. Kelly ise viibis ka selles korteris aeg-ajalt oma sõbra juures, seega oli loomulik, et koer eile seal viibis.

Mingil põhjusel tekkis noorte vahel tüli. Selle asemel et vaidlus lahendada verbaalsel ja mõistlikul moel, otsustasid kaks meesterahvast lahendada selle teisiti.

34-aastane Kaido Vanatoa olla käsipidi kallale läinud Kellyle. Lisaks kätele kasutas mees kurikat ja lõi naist sedavõrd hullusti, et viimane kaotas mõneks ajaks teadvuse. Kui naine toibus, ei leidnud ta korterist enam pisikest Stefanit. Selleks hetkeks oli Kelly sõbranna kutsunud politsei ja kiirabi.

Küsimise peale, kus koer on, olla vastatud, et läks õue jalutama. Kelly kummardus viienda korruse aknast vaatama, et näeb ehk kuskil oma koerakest enne, kui õue otsima tormab."

Facebook Twitter
Comments 1

Märksõnad

Tagasi üles