Taekwondo harrastajad naasid pealinnast suure hulga meistrimedalitega

Merly Raudla
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Spordiklubis Team Yong treenib umbes 70 taekwondo harrastajat.
Spordiklubis Team Yong treenib umbes 70 taekwondo harrastajat. Foto: Vladislav Musakko

Tallinnas Tondiraba jäähallis selgusid nädalavahetusel Eesti WT taekwondo meistrid. Meie maakonna spordiklubidest osalesid Team Yong ja SK Manada ning medaleid toodi koormaga.

Kundas ja Aseris tegutseva Team Yongi eestvedaja Marko Levtšenko kõneles, et nende klubist osales 19 sportlast, kellest 15 naasid meistrimedaliga.

Eesti võitlusspordi mängudel osales umbes 600 sportlast. Taekwondo jõuproovidel lõi kaasa 130 võitlejat.

Levtšenko oli rahul, et konkurents oli võistlustel tugev. Tema sõnul on tavaliselt medalinõudlejaid vähem olnud, kuid seekord said sportlased tiitli nimel tõsiselt pingutada. Rakveres ja Väike-Maarjas tegutseva SK Manada sportlastest teenisid medali neli Väike-Maarja harrastajat. Nende treener Magnus Lehesoo nentis, et alati saab paremini, aga selliste tulemustega võib rahule jääda. “Saime nii mõndagi uut ja huvitavat kõrva taha panna ja proovime jälle paremaks saada,” lausus ta.

Kohe-kohe sõidab eriprogrammi järgi treeniv Team Yongi kasvandik Ronald Smorodin turniirile Kreekasse. Eesti meistrivõistlustel tema kategoorias rohkem võistlejaid ei olnud ning medalit ta püüda ei saanud.

Märtsis toimub Kaliningradis taekwondo turniir, kus osalevad ka meie maakonna sportlased. 

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles