Galerii: Tarva kossuäss Kristo Saage seilab varsti abielusadamasse
Poissmeestepidu on hoos ja algab kardisõit ralliässade vastu

Kristo Saage.

FOTO: Vladislav Musakko

Korvpallur Kristo Saagel on täna käsil hüvastijätupidu poissmehepõlvega. Virumaa Teataja fotosilma ette jäi Rakvere Tarva kossumeeskonna üks liidreid pärastlõunal Kadrinas, kus ta pidas Kadrina Karude ja Keila KK matši vaheajal maadlustrikood ja markeriga joonistatud kikilipsu kandes maha viskevõistluse Gert Kullamäega.

Ka Kullamäe pidi kaugvisete viskamisel kandma kikilipsu, kuid vastupidiselt tulevase abielumehega seoti talle aksessuaar viisakalt kaela, mitte ei joonistatud seda markeriga.

Olgu mainitud, et kahe kuldse käega palluri täpsusvõistlusest väljus võitjana Saage.

Samas korraldati publikule kiirkorras oksjon, kus uue omaniku leidis nii korvpalli mängupall, mille eest käidi välja 25 eurot kui ka Tähtede Mängu särk, mis leidis uue kandja 62 euro eest.

Poissmeestepeo algatuseks väisas lõbus seltskond laupäeva hommikul koos tulevase peiuga Rakvere Põhjakeskust. Sealgi tegeleti pulmafondi täiendavate finantsvahendite kogumisega.

Kabanduskeskust külastanud inimestele läksid kaubaks paar korvpalli, aga samuti mõned pudelid punast kuiva Kristo Saage nime kandvat veini. "Plussi jäime võrreldes sellega, mis raha nende asjade eest eelnevalt välja käisime," kinnitas üks poissmeeste pidu korraldada aitavatest Kristo Saage sõpradest.

Siinkohal on paslik lisada, et nooruses tormiliselt nii korvpalliväljakul kui ka väljapool platsi tegutsenud korvpallur ei tarbi tänasel päeval enam tilkagi alkoholi, on pühendunud elukaaslane väljavalitule Annile ja tore isa väikesele tütrele.

Poissmeestepeo õhtusesse programmi kuuluvad kardisõit erinevate Eesti ralliässade vastu Laagri kardikeskuses ja lisaks mõned üllatused.

Abielusadamasse sõuab Rakvere Tarva kossuäss koos oma väljavalituga selle kuu lõpus. Virumaa Teataja soovib noortele õnne!

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles