Rakvere Võrkpalliklubi vigurdas kaotusseisu võiduks

Marju Lina
Rakvere Võrkpalliklubi vigurdas kaotusseisu võiduks.
Rakvere Võrkpalliklubi vigurdas kaotusseisu võiduks. Foto: Margus Ansu

Täna sai Rakvere VK kodusaalis Selver Tallinna vastu kirja 3:2 (18:25, 23:25, 26:24, 25:22, 15:12) võidu ja viigistas kahe võiduni peetava veerandfinaalseeria 1:1 viiki.

Rakvere meeskond täna geimidega 0:2 kaotusseisu, ent suutis kolm viimast vaatust enda kasuks keerata. Rakvere edukaim oli 25 punktiga (+16) Taavi Nõmmistu, nii Markus Uuskari kui Denis Losnikov lisasid kumbki 13 punkti (efektiivsus vastavalt +2 ja +3). Rakvere vastuvõtt oli 46%, rünnak 41%, blokipunkte saadi 8 ja servil löödi 3 ässa (eksiti 12 pallingul). Rakvere poolel ei teinud vigastuste tõttu kaasa kaks põhijõudu Andris Õunpuu ja Tanel Uusküla. Selver Tallinna resultatiivseimana kogus Albert Hust 23 punkti (+11), Oliver Orav lisas 15 (+8) ja Timo Lõhmus 11 (-1) punkti. Selveri vastuvõtt oli 64%, rünnak 42%, blokiga saadi 8 ja serviga 4 punkti (vigu kogunes servil 18). Kolmas ja otsustav mäng peetakse juba esmaspäeval kell 19.00 Audentese spordihoones. Selle paari võitja kohtub poolfinaalis Bigbank Tartuga, teises poolfinaalpaaris on vastamisi tiitlikaitsja Saaremaa Võrkpalliklubi ja Pärnu Võrkpalliklubi.

Kõik veerandfinaalid on otsepildis nähtavad Postimehe vahendusel.