Andres Jaadla: linnapead ja vallavanemad on sõnumitoojad

Merly Raudla
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Rakvere linnavolikogu liige Andres Jaadla kohtus Euroopa Liidu linnade ja regioonide kokkusaamise eel Euroopa Komisjoni regionaalpoliitika voliniku Corina Cretuga.
Rakvere linnavolikogu liige Andres Jaadla kohtus Euroopa Liidu linnade ja regioonide kokkusaamise eel Euroopa Komisjoni regionaalpoliitika voliniku Corina Cretuga. Foto: Erakogu

Rakvere linnavolikogu liige Andres Jaadla kohtus Bukarestis enne seal algavat Euroopa linnade ja piirkondade tippkohtumist Euroopa Komisjoni regionaalpoliitika voliniku Corina Cretuga.

Andres Jaadla jagas Corina Cretuga mõtet, et ühtekuuluvuspoliitika edulugude edastamisel võiks komisjon rohkem koostööd teha regioonide komitee liikmetega. Jaadla sõnul on komitee liikmed – linnapead ja vallavanemad – just need õiged sõnumitoojad, kes inimestele neid selgitada saavad.

Täna algas Bukarestis Euroopa linnade ja piirkondade üldkogu. Laupäeval ja pühapäeval toimuval kokkusaamisel arutatakse Euroopa Liidu tuleviku üle ning peetakse nõu, kuidas suurendada linnade ja valdade koostööd Euroopa Liidu institutsioonidega.

Tagasi üles