Sport
Postimees

Esiliigas võib tekkida nelja tiimi surnud ring

3 min lugemist
Kumb mullustest finalistidest sel hooajal medalimänge kõrvalt vaatama peab, selgub tuleval teisipäeval Haljalas. FOTO: Meelis Meilbaum

Lääne-Virumaa Kossuliiga meistriliigas tehti sel nädalal algust veerandfinaalidega. Play-off-mängud avasid mullused finalistid RLV Massive ja RSK Tarvas.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Kompavalt ja kinniselt alanud mängus lõppes esimene veerandaeg seisul 13:13. Teisel perioodil õnnestus aga RLV Massive meeskonnal teha 9:0 spurt, mis nad poolajaks 39:29 eduseisu viis. Teise poolaja algus möödus samuti külaliste kontrolli all, kes viimaseks veerandajaks vahe juba 13-punktiliseks kasvatasid (63:50).

Kohtumise otsustavas faasis ärkas ka RSK Tarvas, kes nelja minutiga 11:0 spurdi tegi ja vahe vaid kahele punktile vähendas. Neli minutit enne kohtumise lõppu asus Tarvas kohtumist ka 68:67 juhtima ning mäng lõppes põnevas punkt-punkti heitluses.