Reedene päev on peaaegu suvesoe

Päike.

FOTO: Hege-lee Paiste/Sakala

Ilmateenistuse prognoosi järgi läheb ilm lähipäevadel järjest soojemaks ning reedel võib kohati tulla juba 15 kraadi sooja.

Kolmapäeva öösel on vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub lääne- ja loodetuul 3–9, rannikul puhanguti 13 m/s. Külma on 1–6 kraadi. Päeval on muutliku pilvisusega ilm. Õhtul sajab kohati lund ja lörtsi. Puhub läänekaare tuul 3–9 m/s. Sooja on 1–5 kraadi. 

Neljapäeva öösel on muutliku pilvisusega ilm. Kohati võib lund või lörtsi sadada. Puhub läänekaare tuul 3–9 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus –3 kuni +1 kraadi. Päeval on vahelduva pilvisusega peamiselt sajuta ilm. Puhub lääne- ja edelatuul 5–10, rannikul pärastlõunal puhanguti 14 m/s. Sooja on 5–10 kraadi. 

Reede öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänetuul 4–10, öö hakul rannikul puhanguti 14 m/s. Õhutemperatuur on vahemikus 0 kuni +4 kraadi. Päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega sajuta ilm. Puhub lääne- ja edelatuul 4–10, pärastlõunal rannikul puhanguti 14 m/s. Sooja on 7–13, Ida-Eestis kohati kuni 15 kraadi.

Tagasi üles