L, 10.06.2023

Roland Poom ja Ken Järveoja valmistusid Korsika ralliks

Merly Raudla
Facebook Twitter
Comments
Autoralli MM-sarja JWRC klassis asuvad Roland Poom ja Ken Järveoja pärast Rootsi MM-rallit 18 punktiga teisel kohal.
Autoralli MM-sarja JWRC klassis asuvad Roland Poom ja Ken Järveoja pärast Rootsi MM-rallit 18 punktiga teisel kohal. Foto: Andre Lavadinho/M-sport

Nädalavahetusel kogunevad maailma parimad rallisõitjad Vahemeres asuval Korsika saarel. Junior WRC klassi võistlejaid on ees ootamas hooaja teine MM-etapp.

10 000 kurvi rallile on JWRC klassis startimas 13 võistluspaari, kelle seas ka JWRC MM-arvestuse teise koha mehed: Rakverest pärit Roland Poom ja Tartumaa mees Ken Järveoja.

Enne eesootavat Korsika rallit said Roland Poom ja Ken Järveoja läbida ligi 90 kilomeetrit Walesi asfalil.

“Saime teha enne Korsika rallit korraliku asfalditesti Walesis ja usun, et saime hea enesetunde kätte. Katsetasime ka päeva peale erinevate pidurite ja vedrustuse seadeid, et oskaks ralli ajal vajaduse korral muudatusi teha. Ralli tuleb kindlasti keeruline, aga usun, et ettevalmistus esimeseks asfaldiralliks on olnud hea,” sõnas Poom peale katsetusi ning enne elu esimest asfaldirallit.

Kui Roland Poomil on ees karjääri kolmas MM-ralli ja esimene asfaldiralli, siis tema kaardilugejat Ken Järveoja ootab Korsika teedel 20. MM-ralli start. 

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles