Oleg Gross palka ei saa, ei sulas ega arvele
 

Oleg Gross tunnistab, et OG Elektra maksab osale töötajatele palka sularahas, kuid ette nähtud maksud tasutakse seadusega sätestatud korras.

FOTO: Kasper Mäe

Kolmapäevane ETV “Pealtnägija” rääkis sellest, kuidas OG Elektras on tekkinud kummaline olukord: töötajad saavad iga kuu palka sularahas ning arvavad, et tegemist on ümbrikupalgaga. Teemat kommenteerisid anonüümsed tunnistajad, lisatud oli salaja filmitud videomaterjal. OG Elektra omanik Oleg Gross leiab, et tegemist on ebaausate võtetega ajakirjandusliku eksperimendiga, ja kinnitab, et ettevõte ümbrikupalka ei maksa.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Saatejuht Mihkel Kärmas mainis teemat nii sisse kui ka välja juhatades, et saates näidatud materjal ei tõesta tegelikult ümbrikupalga maksmist. Veel samal õhtul avaldas Postimees Oleg Grossi täiendavate selgitustega artikli, kus ta väitis sama, mida tema alluvad olid väitnud “Pealtnägijas”: jah, OG Elektra maksab ligemale sajale töötajale osa palka sularahas, kuid seda ei saa võrdsustada ümbriku­palgaga ega sotsiaalmaksu tasumata jätmisega.

Oleg Gross, teil oli ilmselt unetu öö ja nüüd on ajakirjanikud järjekorras. Mida on teil täiendavalt teema kohta öelda?

Tagasi üles