E, 29.05.2023

Roland Poom sõitis kolm rehvi puruks ja lõpetas kuuendana

Merly Raudla
Facebook Twitter
Comments
Roland Poom ja Ken Järve­oja lõhkusid Korsika rallil kolm rehvi ning platseerusid JWRC arvestuses viiendaks.
Roland Poom ja Ken Järve­oja lõhkusid Korsika rallil kolm rehvi ning platseerusid JWRC arvestuses viiendaks. Foto: Vialatte Aurelien/M-Sport/JWRC

Rakverest pärit rallimees Roland Poom ja Ken Järveoja kihutasid nädalavahetusel MM-hooaja teisel JWRC klassi etapil, Korsika rallil.

Elu esimesel asfaldirallil purunes Poomi ja Järveoja Ford Fiesta rehv kahel korral. Kõigepealt andis avapäeva 17,6 kilomeetri pikkuse avakatse kaheksandal kilomeetril järele vasak esimene rehv. Katse otsustati ilma rehvi vahetamata lõpuni sõita ning finišisse jõuti ligi pooleteiseminutilise kaotusega. “Teine katse oli juba parem ja näitas, et meie tempo on okei. Kolmandal katsel olime samuti heas tempos, kuid kahjuks olid rehvid liialt kulunud, et rohkem rünnata. Hommikune rehvipurunemine lõi meie strateegia selles osas veidi sassi,” sõnas Poom reedel lõunase rehvipausi ajal.

Poomi ja Järveoja senise karjääri kõige pikem võistluspäev ei sujunud samuti viperusteta. Avakatsel õnnestus eestlastel suuremaid probleeme vältida, kuid teisel katsel purunes taas vasak esimene rehv. See kukutas noormehed kuuendalt positsioonilt kaheksandaks.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles