Võrkpallurid tegid taas Rakveret

Saaremaa juhib nüüd kolme võiduni mängitavat seeriat 2:1. Neljas matš toimub neljapäeval kell 19 Rakveres ning viies pühapäeval Kuressaares.

FOTO: Margus Ansu

Rakvere Võrkpalliklubi leidis Eesti meistrivõistluste pronksiseerias 0:2 kaotusseisus taas lisakäigu ega kinkinud pronksmedalit kolme mängu järel Saaremaale.

Korra võõrsil ning kodusaalis saarlastele 1:3 kaotanud Rakvere tiim elavnes pühapäeval võõral väljakul ning alistas platsiperemehe 3:2 (25:20, 17:25, 25:20, 17:25, 15:12).

Rakverlased dikteerisid võidumängu ning saarlased ei saanud oma mängu käima.

Rakvere peatreener Andres Toode märkis, et kõigepealt sündis “Rakvere ime”, kui võideti Selver. Järgmine “Rakvere ime” oli see, kui hakati vastu Saaremaale.

“Pühapäevane võit oli ikka tugev võit ja tugeva tahtmise tulemus. Poisid ütlesid, et see on vabariiklik Rakvere pidupäev,” meenutas peatreener ja kiitis, et viimatises kohtumises olid kõik mehed rivis ning vahetusi sai teha nii palju kui vaja.

“Ei olnud nii, et keegi tegi halvasti ja pidi pingile tulema, vaid kui keegi oli väsinud, sai värskema vastu vahetada. Kõik mehed andsid endast parima ja mängisid väga hästi. Loodame seda ka neljapäeval Rakveres näidata,” rääkis Toode

Järgnevatest pronksikohtumistest ootab Andres Toode tugevat lahingut ja head mängu.

Saaremaa juhib nüüd kolme võiduni peetavat seeriat mängudega 2:1. Neljas matš peetakse neljapäeval kell 19 Rakveres ning viies pühapäeval Kuressaares. 

Tagasi üles
Back