Maamessil osaleb 16 Lääne-Virumaa ettevõtet

Külvik. Foto on illustratiivne.

FOTO: Elmo Riig

25.–27. aprillil toimub Tartu Näituste messikeskuses igaaastane maaelu suursündmus maamess, millest võtab osa ka 16 ettevõtet Lääne-Virumaalt.

Maamess on Eesti suurim mess, mis toob igal aastal kokku sadu ettevõtteid ning kümneid tuhandeid külastajaid. Tänavu osaleb messil 480 firmat 12 riigist. Kümnendik eksponente on välismaist päritolu, ülejäänud osalejad tulevad Eestist. Maamessi projektijuhi Margus Kikkuli sõnul on tänavu esindatud kõik Eesti maakonnad. "Meil kui korraldajatel on hea meel, et maamess on ülevabariigilise tuntusega ning et üha enam leiab tee messile ka võõramaist publikut," ütles ta.

Lääne-Virumaalt osalevad messil Lab Project OÜ, Intar Metall OÜ, PILT Trading OÜ, Baltic Welders OÜ, Kukkumiskaitse OÜ, Pomemet OÜ, Nordkalk AS, Lisako OÜ, Agrimet OÜ, Tamsalu EPT AS, Palmse Metall OÜ, Palmse Mehaanikakoda OÜ, Rotaks-R OÜ, Delikatess Food OÜ, Agroproff OÜ ja Malerika OÜ.

"Ettevõtjad suhtuvad maamessi tõsiselt ning hoolitsevad selle eest, et külastajatel oleks võimalik tutvuda valdkonna suuremate uudistega. Ka tänavu on maamessil hulgaliselt masinaid ja seadmeid, mida esmaesitletakse Eestis või Baltikumis just siin," rääkis korraldaja.

Tagasi üles