Rakvere rullitajad sõitsid hooaja avatuks Berliinis

Merly Raudla
Sinikollastes kostüümides Rakvere Bonti rulluisuklubi sõitjad finišeerusid kõik sadade ja sadade rullitajate hulga esimeses pooles. Foto: Anett Laasberg

Nädalavahetusel andsid Rakvere rulluisuklubi Bont sõitjad võistlushooajale kevadise stardi Saksamaal Berliinis. Kõige kirkamalt särasid klubi noored, kes lõpetasid poolmaratoni esisajas.

Rakvere klubist ületas finišijoone kõige kiiremini, ajaga 38.19, Kadrina keskkooli õpilane Karl-Martin Laasberg. Sel korral ei arvestanud ajavõtusüsteem aegu vanusegrupiti ning kõik mehed läksid ühe arvestuse alla. Profisõitjatest järgmises arvestuses, fitness-klassis, saavutas Laasberg meeste seas 649 sõitja seas 28. koha. Siim Kruusmanni lõpuaeg 42.02 asetas noormehe 91. kohale.