Kolmandal korral läks õnneks

ES Tulevik tegi oma unistuse teoks ning võitis M35+ saalihokiliigas meistritiitli. Foto: Erakogu

Suuresti meie maakonna hokimeeste najal püsiv saalihokitiim ES Tulevik on kolm aastat järjest saalihokiliigas M35+ kõige kirkamat medalit jahtinud. Nüüd läks see õnneks ning hõbeda ja pronksi kõrval särab auhinnakapis kuldmedal.

ES Tuleviku puurilukk ning finaali võidu võti Argo Raudsepp tunnistas, et tiim on juba kolmandat aastat saalihokiliigas M35+ meistritiitlit jahtinud. Kahel varasemal aastal juhtus nii, et mõni oluline mäng läks nihu ning kuld libises käest. Sel korral läks kõik plaanipäraselt.

Finaalis alistas ES Tulevik 2:1 Rap­la Kepiklubi. Pronksilahingus võttis Lauka Kolhoos võidu Team 40+ üle tulemusega 4:0. Selles liigas osalenud teinegi meie maakonna meeskond Kadrina tuli kaheksa tiimi konkurentsis seitsmendale kohale.