Laupäeval selguvad Kossuliiga võitjad

Legendaarne korvpallur Gert Kullamäe võttis vastu kaugviskevõistluse “Viskekahur 2019” erikutse ja fännid saavad talle Kossuliiga finaalipäeval kaasa elada.

FOTO: Mihkel Maripuu

Lääne-Virumaa Kossuliiga pikk ja erakordselt põnev hooaeg kulmineerub sel laupäeval Rakvere spordikeskuses toimuva finaalipäevaga, kus neljas järjestikuses korvpallilahingus selguvad käesoleva hooaja medaliomanikud.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele

Esiliiga pronksmedalitele hakkavad heitlema Rakvere Tööriistamarket ja Sõmeru. Tööriistamarket ei suutnud poolfinaalis võrdväärset vastupanu osutada Vinni Tammedele, kui avakohtumises jäädi alla koguni 88:52 (Erik Kaasik 23, Arvan-Johhannes Lippasaar 23 – Kristofer Veismann 19) ning teises mängus kujunes lõpptulemuseks 81:64 (Kristo Tammiksaar 20, Martin Laandu 15 – Kristofer Veismann 18, Sten Küüsmaa 16 punkti).

Sõmeru ja Ilves Transpordi vaheline poolfinaal kulges oluliselt põnevamalt ning vaja läks ka kolmandat mängu. Esimeses mängus võttis 75:59 (Sven Pugonen 23, Rivo Täheste 18 – Madis Kerge 11) seljavõidu Väike-Maarja meeskond, teises mängus domineeris aga omakorda Sõmeru, kes võõrsil 66:57 (Andri Metsaru 16, Argo Höövelson 15 – Sven Pugonen 21) revanši võttis ja seeria viigistas.

Tagasi üles