R, 24.03.2023

Lääne-Viru pallimänguvõistkondades on naljakuul beebibuum

Margus Martin
, reporter
Lääne-Viru pallimänguvõistkondades on naljakuul beebibuum
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kadrina Karude juhendaja Andres Sõber (vasakul) kinkis noorele isale Allan Ehtele tütar Emma sünni puhul paari tibatillukesi kossuketse.
Kadrina Karude juhendaja Andres Sõber (vasakul) kinkis noorele isale Allan Ehtele tütar Emma sünni puhul paari tibatillukesi kossuketse. Foto: Kadrina Karud

Aprillikuu keskpaik tõi rõõmusõnumeid koguni kolme Lääne-Viru maakonna pallimänguvõistkonna eest väljakul rahmeldava spordimehe peresse.

Kui Eesti korvpalli meistrivõistluste esiliigasse tõusnud Kadrina Karude meeskonna ühe liidri Allan Ehte ja tema ujumistreenerist elukaaslase Loona Ljaši pere täienes tütretirts Emma võrra, siis Rakvere jalgpalliklubi Tarvas puurilukk Artem Levizi ja tema abikaasa Tatjana päevadesse toob nüüdsest rõõmu pisipoeg Leon.

Pisikest jalgpalluri mängusärki kirjaga "Levizi jr" hakkab tulevikus kandma Rakvere JK Tarvas väravavahi Artem Levizi ja tema kaasa Tatjana pisipoeg Leon.
Pisikest jalgpalluri mängusärki kirjaga "Levizi jr" hakkab tulevikus kandma Rakvere JK Tarvas väravavahi Artem Levizi ja tema kaasa Tatjana pisipoeg Leon. Foto: Rakvere JK Tarvas

Korv- ja jalgpalluri pere trumpas aga üle Rakvere Võrkpalliklubi sidemängijast kapten Ronald Järv, kelle armastatu Heidi sünnitas kaksikud poisid Jakobi ja Hendriku.

Loomulikult ei jäänud eelnimetatud sportlaste koduklubid vahvat uudist kuuldes käed rüpes istuma: Karude peatreener Andres Sõber ulatas päevakangelasele Allan Ehtele trennis karbi imetillukeste korvpalliketsidega ning JK Tarvas kinkis oma väravavahile väikseima võimaliku kollast värvi mängusärgi, mille seljal ilutseb kiri "Levizi jr".

Ronald Järvel (seljaga) on nüüdsest mõlemad käed võrdselt tööd täis, sest tema ja elukaaslase Heidi perre sündisid kaksikud poisid Jakob ja Hendrik.
Ronald Järvel (seljaga) on nüüdsest mõlemad käed võrdselt tööd täis, sest tema ja elukaaslase Heidi perre sündisid kaksikud poisid Jakob ja Hendrik. Foto: Erakogu

Rakvere Võrkpalliklubi president Raigo Pärs rääkis, et nendelgi on kavas värsket papat Ronald Järve meeles pidada, kuid paraku leidis seekordne rõõmus sündmus aset vahetult pärast võistlushooaja lõppu. "Presidendiproua isiklikult on oma väikeste kätega teinud mähkmetest "tordi". Paraku Ronni elukaaslane ei arvestanud võrkpallihooaja pikkusega, mistõttu sündisid väikesed võrkpallipoisid väljaspool hooaega," kõneles Pärs ning lisas, et kingitus antakse üle esimesel võimalusel.

Märksõnad
Tagasi üles