Täna toimub üle-eestiline talgupäev "Teeme ära"

Marju Lina
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Täna on üleriigiline talgupäev "Teeme ära".
Täna on üleriigiline talgupäev "Teeme ära". Foto: Ardi Truija

Täna toimub üle-eestiline talgupäev "Teeme ära", osalejana on end kirja pannud üle 23 000 inimese

Täna tulevad kümned tuhanded eestimaalased kodudest välja, et osaleda talgupäeval ning aidata kaasa oma kogukonna ja kodukandi elu edenemisele. Varahommikuse seisuga oli talguveebi kirja pandud 2022 talgut enam kui 23 000 osalejaga. Kes pole aga veel otsustanud, tasub soojalt riidesse panna ja suunduda lähimasse talgupaika – abilisi oodatakse kõikjal nii maal kui ka linnas.

"Teeme ära" talgupäeva eestvedaja Tarmo Tüüri sõnul on talgupäevale oodatud kaasa lööma kõik eestimaalased. „Talgud on ajast aega inimesi kokku toonud ja teisiti pole see nüüdki. Täna ongi see üks päev aastas, mil rahvas tuleb kokku igas Eestimaa nurgas, et koos vabatahtlikku tööd teha ja koosolemisest rõõmu tunda,“ rääkis Tüür. Ta lisas, et ebatavaliselt külma kevadilma tõttu tuleb täna rohkem rõhku panna soojale ja kihilisele rõivastusele ning võtta kaasa termos sooja joogiga.

Lääne-Virumaa talgupaikade kohta leiab infot aadressil https://www.teemeara.ee/.

Tagasi üles