Vaata, kes läänevirulastest lunastasid pääsu tantsupeole

Tantsupeole pääsejad on selgunud.

FOTO: Sander Ilvest

 XX tantsupeo "Minu arm" 333 maakondlikku eelproovi on lõppenud ning kunstilise toimkonna valiku põhjal esineb tantsupeo kolmel etendusel 713 kollektiivi, sealhulgas 15 Välis-Eesti kollektiivi. 

Tantsupeo tegelaskond on sel korral suurem kui kunagi varem, kuna lisandunud on täiesti uus rühmaliik – pererühmad. Kollektiive akrediteeritakse peole juunikuu esimestel nädalatel ning siis selgub peoliste koguarv koos rühmade juhendajate, lastekollektiivide saatjate, kunstilise toimkonna ja tehnilis-korraldusliku tugitoimkonnaga. 

Lääne-Virumaalt oodatakse tantsupeole Haljala vallast Haljala rahvamaja tantsurühma Segapidi, Kadrina vallast Kadrina rahvamaja naisrühma Omavahel ja segarühma Kahevahel ning Kadrina keskkooli segarühma Meie Vahel.

Rakvere linnast Tarvanpää 6.–8. klassi segarühma, Rakvere gümnaasiumi C-segarühma, Tarvanpää C-segarühma, Rakvere gümnaasiumi 4. klassi segarühma, Tarvanpää pererühma, Rakvere gümnaasiumi B-segarühma, Rakvere gümnaasiumi vilistlaste A-segarühma, Tarvanpää vilistlasi, Tarvanpää D2-segarühma ja Tarvanpää Tarva Tammed D-segarühma.

Tapa vallast Tamsalu kultuurimaja 7.–9. klassi segarühma Pastlad Kuluvad, Tapa gümnaasiumi 6.–8. klassi segarühma, Tamsalu kultuurimaja naisrühma Vallatud Kurvid, Tamsalu kultuurimaja tütarlaste tantsurühma, Tamsalu kultuurimaja noorte segarühma Veri Vemmeldab ja MTÜ-d Tulised Tuulutajad.

Vinni vallast Vinni-Pajusti naisrühma Tantsutriinu ja Laekvere rahvamaja naisrühma Pärlike. Viru-Nigula vallast Kunda linna klubi naisrahvatantsurühma Kõkutajad ja Kunda linna klubi naisvõimlejate rühma.

Väike-Maarja vallast Rakke kultuurikeskuse 7.–9. klassi segarühma ja Agatantsulusti D-segarühma.

Tagasi üles