Sisukord
Uudised
Postimees

Kas rahvamaja müük muudab Aseri Jeruusalemmaks?

2 min lugemist
Aseri rahvamaja kunstiline juht Galina Simoniš arvas, et rahvamaja müük ja nende kolimine kooli on läbimõtlemata otsus. Tal on kaasamõtlejad, petitsioonile on allkirja andnud ligi tuhat inimest. FOTO: Vladislav Musakko

Aseri rahvamaja ümber käib justkui temperamentne tants, kus kirgede torm ühendab inimesi. Kohalikke ärritab teadmine, et septembrist peab rahvamaja kolima koolihoonesse ja kultuurimaja võidakse müüa Jumala Otsijate Liikumisele, kes plaanib hoonesse luua usuülikooli.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Klõpsti süütab Aseri rahvamaja kunstiline juht Galina Simoniš saalis tuled, ometi pole valgust kõikjal. Simoniš lausub, et 200 istekohaga saalis ei ole tehtud maja alguspäevist, 40 aastat, remonti. Kohalike ühistööna valminud maja on aserilastele tähtis, viimati oli see publikust pungil paar nädalat tagasi, kui peeti rahvakoosolekut.

Inimesi tõi kokku teadmine, et rahvamaja tahetakse 1. septembrist kolida Aseri koolimajja ja kultuurikants müüki panna. Nüüdseks on ligi tuhat inimest andnud sellevastasele petitsioonile allkirja.

01.07.2020 02.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto