Säde pani tegutsema: heategevuslik tuluõhtu loob Sipsikutele mänguväljaku

Sipsikute tuluõhtut ja heategevuslikku oksjonit juhtis näitleja Ülle Lichtfeldt.

FOTO: Avo Seidelberg

Eelmisel reedel, 3. mail toimus Kadrina huvikeskuses heategevuslik tuluõhtu, eesmärgiks sisustada Kadrina ja Hulja lasteaia mänguväljakuid. Teatavasti uuendati eelmisel aastal Kadrina lasteaia õueala, mis nüüd ootab täiendamist atraktsioonidega. Hulja maja mänguplats vajab samuti renoveerimist, sest atraktsioonid on juba päevi näinud.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Õhtut juhtisid Kadrina vallas elavad näitlejad Ülle Lichtfeldt ja Üllar Saaremäe. Tuluõhtu algas tempokalt SK Caaro vahva etteastega, kus Marger Pormanni treenitavad maadlejad näitasid, mida nad oskavad. Esinemisele elati hoogsalt kaasa ning pidu sai meeleoluka alguse.

Seejärel kõlasid tervitused vallavanem Kairit Pihlakult ja lasteaia direktorilt Anne Kännult ning edastati lasteaialaste videotervitus. Video vahendusel andsid atraktsioonide tulevased kasutajad edasi väga armsat ja siirast ootusärevust ning näitasid endas pulbitsevat mängulusti, millega värskenduskuuri saanud mänguväljakul tegutsema hakatakse. Järgnesid muusikaline vahepala Kadrina kunstidekooli saksofonimängijatelt ning Ülle Lichtfeldti ja Üllar Saaremäe luuleminutid. Improteatri Ruutu10 komöödiaetendusse kaasati ka tuluõhtul osalejad. Toimus heategevuslik oksjon, kus müüdi maha mitu Rakvere teatri rekvisiiti ning Ülle Lichtfeldti isiklikku eset, Piret ja Jüri Mildebergi, Teet Suure, Indrek Laisaare ja Riho Hüti taieseid.

Tagasi üles