Laagerdavad võrkpallurid põikasid Kadrinasse

Merly Raudla
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Eesti meeste võrkpallikoondise mängijad Kert ja Andres Toobal väisasid Kadrina keskkooli.
Eesti meeste võrkpallikoondise mängijad Kert ja Andres Toobal väisasid Kadrina keskkooli. Foto: Erakogu

Rakveres treeninglaagris viibivatest Eesti võrkpallikoondise meestest külastasid kapten Kert Toobal ja Andres Toobal kolmapäeval nende Kadrinas elava onu Jaan Rummi kutsel Kadrina keskkooli.

Kõigepealt tehti visiit kooli direktori Arvo Pani juurde, kes on mänginud samuti Eesti koondises samal positsioonil ehk sidemängijana nagu vennad Toobalid. “Tore, kui kutsutakse,” ütles Kert Toobal.

Jutuajamises noortega jäi kõlama mõte, et edasi viib püsivus ning õppimist saab ühitada sporditegemisega. Tunti huvi, mis võistkondade vastu koondislased mängida on saanud, ning kus riikides reisinud. “Minu jaoks oli kõige parem seda kuulda, kui üks noor küsis, kas nad trenni ka teha saavad. See on ju põhiline, mille pärast nad saali tulevad. Meil oli hea meel korra kohal olla. Meie poolt väga väike vaev, nendele ehk lisaenergia tulevikuks,” sõnas koondise kapten. 

Tagasi üles