Rattamaratonisari sai naabrite juures avalöögi

Maris Kaarjärv võitis maratonidistantsil õrnema soo arvestuses kindla esikoha.
Maris Kaarjärv võitis maratonidistantsil õrnema soo arvestuses kindla esikoha. Foto: Vladislav Musakko

Rattamaratonisari Hawaii Express Estonian Cup sai stardipaugu viienda Põleva Kivi rattamaratoniga Ida-Virumaal, kus edukalt esinesid ka meie maakonna ratturid.

47-kilomeetrisel distantsil võitis kindla esikoha Hawaii Expressi naiskonda esindanud Maris Kaarjärv (2.16.58).

Ta tõdes, et laupäevane külm ja märg ilm võttis sõrmed juba enne starti jäässe ning rattal käikude vahetamine oli paras katsumus. Võistlema läks ta tavaliste suvekinnastega. Tegelikult ei oleks ka paksemad sõrmikud midagi päästnud, sest märjaks oleks need ikka saanud. Paksudes kinnastes oleks lihtsalt rohkem vett sees olnud. Kaarjärv tunnistas, et kogu talve oli tal põlvedega probleeme olnud ning praegugi ei olnud minek veel kõige parem.