Greete Steinburgile pole Rõuge maratonil vastast

Greete Steinburgile ei ole Bosch Eesti maastikurattasarja Rõuge etapil seni veel ükski naine vastu saanud.

FOTO: Adam Illingworth

Bosch Eesti maastikurattasarja teise etapi, 21. Rõuge rattamaratoni võitis Rakkest pärit maastikurattur Greete Steinburg (SK Rakke Naiskond). Ta jõudis 44-kilomeetrisel võistlusmaal finišisse ajaga 2.06.32. Esikuuikusse mahtus ka tema tiimikaaslane Maris Kaarjärv, kellele märgiti lõpuajaks 2.23.10.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Greete Steinburgile ei ole Eesti maastikurattasarja Rõuge etapil seni veel ükski naine vastu saanud. Steinburg rääkis, et eelmisel aastal sõitis ta küll tükk aega teiste tüdrukutega koos, aga tõusud on tema trump. “See rada on pisut raskem kui mõnel teisel maratonil. Just tõusude mõttes, aga ma oskan neid ära kasutada,” ütles rattur.

Greete Steinburgi starti tulek Rõuges oli veel mõni päev enne võistlusi küsimärgi all, sest rattur oli kimpus viirusega. “Sain alles üleeile (neljapäeval – toim.) hääle tagasi, kurk annab siiani tunda, aga kui eelmisel nädalalõpul oli hästi halb minek, siis täna õnneks hakkas paremaks minema,” lausus Steinburg. Rattur naasis hiljuti Portugalist ja pelgas veidi meie jahedat kliimat, kuid ilmaga vedas. “Mulle meeldib palava ilmaga sõita. Igal juhul pigem kuum kui külm,” lisas Greete Steinburg.

Tagasi üles