Omniva: Eesti Post tagab posti kojukande ka nädalavahetustel

Post jõuab edaspidigi laupäeval kohale.

FOTO: Mihkel Maripuu

Omniva juhatuse liikme ja postivaldkonna juhi Kaida Kauleri sõnul jätkab postifirma kojukandeid nädalavahetustel ning toob lehed ja kirjad ka edaspidi postkastidesse.

"Oleme peaministri seisukohaga täiesti nõus – Eesti Post peab ja tagabki kojukande, seda ka nädalavahetusel. Kinnitame taas kord, et jätkame laupäevase kojukandega ka edaspidi, nii nagu seadus meilt seda nõuab," ütles Kauler.

Kauleri sõnul on ka kolmapäeval Vikerraadio intervjuus mainitud idee, et tulevikus võiks kirju ja lehti muu hulgas kätte saada ka pakiautomaadist, mõte tulevikuvõimaluste kohta. "Eesti Post toob lehed ja kirjad endiselt inimeste postkastidesse," märkis ta.

Postivaldkonna jätkusuutlikuks arenduseks on Omniva postivaldkonna juhi sõnul loodud koostöös majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi ning konkurentsiametiga töögrupp lahenduste leidmiseks.

Rahvusringhäälingu uudisteportaal vahendas kolmapäeval, et Eesti Postil on plaan üha enam teenuseid pakiautomaatidesse suunata. Lisaks pakkidele soovib riigiettevõte tulevikus kirjad ja ajalehed paiguti pakiautomaatidesse suunata. Samuti soovib ettevõte hajaasustuspiirkondades üha enam grupipostkaste või poodides asuvaid postipunkte saadetiste kättetoimetamiseks kasutada.

Peaminister Jüri Ratas ütles tänasel valitsuse pressikonverentsil, et riiklik postifirma Omniva peab tagama kojukande maapiirkondades ning seda ka nädalavahetusel.

Tagasi üles