Parimaid lõpetajaid tunnustati kiidusajuga

Lääne-Viru Omavalitsuste Liit tunnustas parimaid õpilasi Rakvere linnavalitsuse valges saalis. Tublide Rakvere gümnaasiumi õpilaste seas kuldmedalist Eleriin Miilman (paremalt kolmas).

FOTO: Meelis Meilbaum

Tuult hakkavad tiibadesse koguma tänavused koolilõpetajad. Maakonna parimad kuulasid eile kiidusõnu. Kuldsed noored, kellel taskus juba praegu elutarkus: rohkem tehes jõuad rohkem.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Rakvere gümnaasiumi kuldmedaliga lõpetav Eleriin Miilman suudab lisaks õppimisele teha tuhandet asja. Plaane peab ta juba ka selle kohta, mida teeb pärast kooli. Ta läheb metsa. “Istun maha ning mõtlen: kõik, kool ja tegevused on lõppenud. Mida ma elult tahan? Ma loodan, et mu süda ütleb, mida edasi teha,” rääkis Miilman. Südame järgi toimetada on tema jaoks ainuvõimalik tee.

Rakvere gümnaasiumi filmifestivalil aastaid tublisti tegutsenud neiu teab, et enda uute külgede leidmiseks tulebki proovida eri asju ja need ka ära teha. “Olen kõike teinud hoolikalt, püüdnud anda alati endast parima, kuid jääda rõõmsaks,” märkis neiu. Ta on ikka pidanud lugu mõttest, et tuupida pole mõistlik, õppima peab, kuid ikka selleks, et tulevikus teadmisi rakendada.

Tagasi üles